10 Temmuz
#12244415

İlgisiz LCW

Bundan en fazla 25 gün kadar önce 89.99 TL'ye kot pantolon aldım. Her zaman yaptığım gibi olmayan ürünün fişini cebine koyarım, geçen gün değişim için başka bir mağazaya gittiğimde hem elemanların yoğun çalışma stresinden hem ilgisinin zayıf olduğundan kasada fiş kayboldu ve kasiyer kız o kadar emin biçimde yok dediğinden üstelemedim, çünkü ürünün üstünde aldığım fiyat mevcuttu.


İşlemden sonra bir baktım aldığım ürün indirime girmiş ve 69 TL'ye inmiş ve kasiyer kız bu fiyatla işlem yapmış. Yani borsa hesabı olan yine müşteriye oldu. Müşteri temsilcisini aradığımda da uzlaşmacı tarafa değil sanki suçlarcasına konuşma yaptı. Yani hiçbir şekilde mağduriyet giderilmedi. Zaten son zamanlarda inanılmaz kalite düşüşüne uğradı ki anlatamam. Sürekli alarm unutmazlar sonrasında alınan ürünü torbaya koymayı unutmalar çok sıkıntı yaşadım.

Hülya Hülya 1.533 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi10 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konunun hangi mağazamızda yaşandığını iletmeniz halinde gerekli inceleme tarafımızdan sağlanacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları