20 Şubat 2013

Lbt Varlık Yönetim Sahte Kimlikle Koç Finanstan Adıma Kredi Kullanılması!

2002 tarihinde Koçfinanstan adıma sahte evraklarla kredi çekilmiş. Ancak herşey sahte olduğu için kredi ödenmemiş. Sonra Koçfinans borcu lbt varlık yönetime devretmiş. LBT yatırım bana telefonla ulaştı. Telefonuma mesaj atarak bana Koçfinantaki bilgilerimin güncellenmesi için mesaj atmaya başladı.

Daha sonraları benim adıma olan ancak çocuklarım kullandığı telefonlara mesajlar, yetmedi telefon açmalar, bilgi güncellemeleri gibi çocuklarımı rahatsız etmeye başladılar. Onlara kimliğin sahte olduğunu bilgilerimin sahtekarların ellerine eçtiğini, 1996 da sahte kimlikle adıma Garati Bankasından kredi kartı çıkarıp 8.000 TL civarında kullandıklarını, yine adıma cep telefonları kulanmaları gibi.

Mehmet 771 Okunma

Cevaplar

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine başlatılan incelemeler sonuçlandırılmıştır. Müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiş ve mağduriyeti giderilmiştir. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön