16 Nisan 2013 #1745431

Lbt Varlık Yönetim Rahatsız Ediliyorum!

2 seferdir mailime gelen lbt varlık şti nin gönderisini aldım, şirketin herhalde karıştırdı diye düşündüğüm olayına istinaden şikayetleride sayfanızda görünce yazayım dedim. Benim işbankası ile hukukum 10 yıl öncesinde kapatıldı. bu arada bir defa maaş hesabı açıldı onu da maaş almadan kurum değiştirdiğim için kapattım.


Kredi kartı kullanımı dolayısıyla oluşan ücreti de banka yetkilileri ile yaptığım görüşmede centilmen bir şekilde aidatın iadesi ve kredi kartının kapatılması ile sonuçlandı. adı geçen bankadan her hangi bir kredi veya kredi kartı kullanımım olmamıştır. bu halde neden bu şekilde rahatsız ediliyorum, ayrıca iş bankasının yapmış olduğu bu eylemi de kınıyorum.

Mahmut 480 Okunma

Cevaplar

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine başlatılan incelemeler sonuçlandırılmış, kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön