30 Mart 2013 #1714565

Lbt Varlık Yönetim İcra Masraflarını Ödediğim Halde Hacizlerim Kaldırılmıyor

Yasal takipte olan Hsbc kredi kart borcu şirketiniz ile yapılan görüşmeler doğrultusunda 28. 02. 2013 tarihinde ödemesini yapmış olup akabinde haciz, icra masraflarını da ödemiş olduğum halde tarafım ibraname gönderilmiş fakat arazilerim üzerindeki yasal haciz işlemi yaklaşık 30 iş günü süresince kaldırılmamıştır.


Söz konusu arazimi ipotek vermek suretiyle kredi işlemleri başltmiş olup prosedür gereği ilgili kurumlar arazim üzerinde haciz olmaması şartını koymuşlardır.


Neticede borcumu ödediğim halde hala haciz kaldırılmadığından söz konusu haktan faydalanamadığım gibi bu hakkımıda bugün ki tarih itibariyle kaybetmek üzereyim.


Yasal haklarımı saklı tutarak gereğini acilen yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

Nıyazı 532 Okunma

Cevaplar

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine başlatılan incelemeler sonuçlandırılmıştır. Müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiş ve mağduriyeti giderilmiştir. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön