04 Mayıs 2013 #1778174

Lbt Varlık Yönetim İcra Dairesindeki Paramı İade Almakta Sıkıntı Yaşıyorum!

03 Nisan 2013 tarihinde Firma ile görüşerek İş Bankasından devreden borcumun tamamını tek seferde ödedim. Görüşmemize istinaden icra dairesinde biriken kesintilerin tarafıma geri ödeneceği bilgisi verildi. Ödeme yapmamın üzerinden 1 ay geçmesine karşın paramı alamadım.Sebebi ise Avukat tarafından iade bildirim yazısının İcra dairesine verilmemiş olması.


LBT ile görüştüğümde (26 nisan 2013 tarihinde) 4 iş günü içerisinde hesabıma paranın icra dairesi tarafından yatırılacağı şeklinde bilgi verildi. Avukatları ise ne beni arama zahmetinde bulundu nede firma avukatın iletişim bilgisini tarafıma verdi. Konu hakkında şikayetçiyim. Konuştukları ile uyguladıkları bir birini tutmuyor.

Serkan 756 Okunma

Cevaplar

 • Serkan23 Ocak 2014

  bugün 23/01/2014 ve hala icra dairesindeki dosyalarım kapatılmadı. Bir firma bu kadarmı lakayit ve alakasız olabilir. Telefon ile her görüşmemizde kapatılacağı teyid ediliyor ancak hala ne bir açıklama nede bir işlem uygulaması var. Sadece müşteri temsilcisine ulaşılabiliniyor. onunda cevabı hep aynı bilgileri hukuk departmanına ilettik. ne departmanmış ki 1 yıldır dosya kapatamadı.

 • Serkan23 Ekim 2013

  14 mayıs tarihinde gerekli inceleme başlatılmıştır diyen firma yetkilileri arkadaş, hala ne bir cevap verdiniz neden bir işlem yaptınız. zarar gördüğüm 1000 tl yi geçtim, icra dosyalarım hala kapatılmadı. Ancak işlem yaparken icra işlemleri için 650 tl para kestiniz. ancak icra dosyamı kapatmamata ısrar ediyorsunuz. Neden icra dosyam kapatılmadığı bilgisi verilmemektedir.

 • Serkan28 Ağustos 2013

  Kayıp olan 1.000 TL ile ilgili hiç bir şekilde firma dönüş yapmamıştır ve firma yüzünden 1.000 TL zarara uğramış bulunmaktayım. Ancak nedense bu konuda hiç bir açıklama yapılmamaktadır. Yaptığınız uygulama sonucunda 1.000 TL zarar verdiğiniz için teşekkürler LBT Ödeme yapmamın üzerinden bu kadar çok zaman geçmesine rağmen neden hala icra dosyam kapatılmadı ? Bu ayrı bir muamma.... Umarım bununlailgili cevap verebilirsiniz.

 • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön