16 Nisan 2013

Lbt Varlık Yönetim Katlanan Borç!

Geçen hafta kredi başvuru şartlarını öğrenmek için gittiğim bankada hakkımda küçük bir takip olduğunu öğrendim. 33 TL'lik borç. İş Bankası'ndaki hesabımdan kaynaklandığını öğrendim. Onlar da LBT Yatırım Yönetim'e iletildiğini belirttiler.

LBT'ye kendim ulaşınca TC kimlik numaramdan borcum olduğunu doğruladılar. İş Bankası'ndan olayın çıktığını ve kendilerine 351 TL borcum olduğunu belirttiler. Borca dair malumatları parça parça söylüyorlar. Ana paranın 126 TL olduğunu, temerrüt faizin 120 TL olduğunu. Dosya masrafının da kalan kısım olduğunu belirtiyorlar. Hakkımda hiçbir takip, bilgilendirme vs. yapılmamış. Haksız yere para istiyorlar.Ödemeye mecbursunuz der gibi konuşmayı sonlandırıyorlar

Zeki 648 Okunma

Cevaplar

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine başlatılan incelemeler sonuçlandırılmış, kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön