02 Nisan 2013

Lbt Varlık Yönetim Hukuk Birimi Çalışmıyor!

Daha önce başka bir varlık yönetimi şirketi ile ilgili şikayetimi yazmış ve süreç boyunca yardımcı olmadıklarından bahsetmiştim. Lbt Varlık Yönetimi ise tam tersini yapıyor. Süreç boyunca Müş. Tems. P**** Hanım ile harika bir iletişimden sonra 2-3 günde bitecek bir Fek Yazısı için 2. hafta olmasına rağmen işlem yapılmadı. Benden sonra borçlarını ödeyip Fek yazısını alan bir yakınım olması da işin vahim tarafı.

Beni arayacağı söylenen hukuk servisi ancak bugün müşteri temsilcisine yaptığım şikayetten sonra aradı ve işlemin ancak 4 gün sonra tamamlanabileceğini iletti. Benim mağduriyetim giderilecektir elbet ancak borçluların LBT ile ilgili işlemlerini mutlaka sıkı takip etmeleri gerekiyor.

Yusuf 519 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 04 Nisan 2013

    Dün itibariyle konu hakkında bilgilendirildim. Şikayetimde bildirdiğim gibi 2 Nisan 2003 günü işlemim zaten tamamlanmıştı. Ancak şikayetimle ilgili arayan görevlinin müşteri şikayetleri ile ilgili "bizim için yol gösterici" demesi yapıcıydı. Şikayete göstermiş oldukları yaklaşımdan dolayı teşekkür ediyorum. Süreçleri geliştirerek borçluların mağduriyetlerini azaltmalarını temenni ediyorum.

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine başlatılan incelemeler sonuçlandırılmış, müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiştir. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön