27 Şubat 2013

Lbt Varlık Yönetim Borcumu Ödedim Hala İcra Kaldırılmadı!

Ocak 2013 itibariyle Denizbanka olan kredi kartı borcumu LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş. ye ödedim. istanbul 8. icradan kurumuma icra gönderilmişti. Denizbankın avukatının da onaylaması sonucu bu borcu ödedim. Borç ödendikten sonra icranın kaldırılması için LBT Varlık Yönetim Şirketinin talebiyle ekstra ücret de ödedim. İstanbul 8. icra dairesinden kurumuma herhangi bir yazı gelmedi. Kurumum 2012 yılında yanlışlıkla bu icra dairesine maaşımdan keserek para göndermiş.

Geri isteyebilmeleri için parayı tahsil edenlerin İstanbul 8. icra dairesine resmi yazı göndermesi gerekiyor. 45 gündür bu işlemin yapılmasını talep ediyorum halen bir sonuç alamadığım gibi telefonum LBT tarafından reddediliyor.

Arzem 664 Okunma

Cevaplar

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine başlatılan incelemeler sonuçlandırılmıştır. Müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiş ve mağduriyeti giderilmiştir. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

  • Lbt Varlık Yönetim Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. LBT VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön