23 Eylül 2013 #2025328

Lazzoni Mobilya'dan Aldığım Ürün Kumaşı Leke Tutuyor!

Lazzoni Mobilya'dan yeni evimizin neredeyse bütün mobilyalarını aldık. Koltuk ve yemek takımı sandalyeleri ve pufu için seçtiğimiz kumaş o kadar kullanışsız ki bu kumaşı bu alanlar için nasıl önerdiklerine hayret ediyorum.


Ufacık bir lekeyi çıkarmak istesek tüm koltuğu silmemiz gerekiyor. Firma şikayetimiz üzerine geldi ve bir damla damlasa tüm koltuğun silinmesi gerektiğini söyledi ve uğraşmayın deyip bize temizlikçi firma önerdi. Bunu bize kumaşları seçerken neden söylemediklerini merak ediyorum. Özellikle leke tutma durumunu sormamıza rağmen.

Ece 1.847 Okunma

Cevaplar

  • Ece'nin Teşekkür Mesajı04 Mayıs 2014

    Firma kumaşları ilgili bir sorun olduğunu öğrenince sorunlu eşyaların kumaşını yeniledi. Kısa sürede ulaştırdı. Teşekkürler.

  • Lazzoni Mobilya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın şikayetvar yetkilisi, Lazzoni Mobilya ürün teslim formu arka yüzünde 5. madde '' Kumaşlı ürünlerde temizlik malzemesi olarak sadece beyaz sabun kullanınız. Kesinlikle kimyasal içerikli temizleyiciler kullanmayınız. Temizlik sırasında sünger ,fırça vb. araçlar kullanmayınız. Eğer lokal bir yüzeyde basit bir lekelenme var ise yumuşak ve renksiz bir bez ile fazla ovmadan ,tüm koltuk yüzeyinin tamamını siliniz.'' Maddesi gereğince müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön