Toplam çözüm sayısı
..
Lazer İstanbul ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Lazer İstanbul Müşteri Mağduriyeti Var

1575görüntüleme
Ebru
Ebru 06 Kasım 2020 13:54

Gittiğim bütün seansların ücretlerini ödememe rağmen sadece bir taksit ödemediğim için hemen hukuk bürosuna vermişler ve avukatlar tarafından icraya vermişler üstelik birkaç kez aramalarına rağmen. Üstelik geldiğim seansların ücretini ödediğim takdirde gelmezsem de bir şey olmayacağını söylediler . Sadece geldiğim seansların ücretini vermek zorundaydım ve öylede yapmıştım. Taksitlerim ödemesini yaptığımda sürekli çalışanlar değişiyordu bu yüzden kesinlikle düzenli dosya takibi olduğunu düşünmüyorum. Pandemiden dolayı dışarı çıkamadığım için gerekli ödemeyi yapamadım ve zaten ten ayrılmak zorunda kalmıştım o süreçte.

Pandemi yüzünden mağdur olmuşken bu tarzda müşteri mağdur edilmesinden şikayetçiyim. Güzellik merkezi diye güvenilir, temiz, hijyenik olduğu için burayı tercih etmiştim. Özellikle senetleri imzalarken aynı kişiyle seanslara girmek istediğimi dile getirdim çünkü müşteri hakkımdı çünkü tüm vücut buzda lazer uygulaması yaptıracaktım ve buna özellikle dikkat edeceklerini söylediler ama olmadı girdiğim tüm seanslarda farklı kişilerle yaptılar üstelik söylememe rağmen. 

Temizlik konusunda da hijyenik bulmamaya başlamıştım çünkü seanslarda uzandığımız yerdeki örtüyü tek kişilik değiştirmek zorundaydılar ve hiç değiştirmediler bir önceki müşteride aynı şeyin üstüne uygulamaya yapılıyordu başlıkları üstün körü sildiler lazerde ışınlar gözlerimiz için zararlı bunun için gözlük kullanmamız gerekiyor bunun için herhangi bir şey vermediler.  ben kendim isteyip almıştım seans odalarında kapılar güvenli değildi seans sırasında başka çalışan içeri girebildiğine ve kapıların seanslarda kilitli olmadığına şahit oldum ve bu durumdan çok rahatsızdım.

Seans bittikten sonra ben üstümü değişirken çalışan kadın orayı silmeye yerleri silmeye çalışıyordu. Kapı yarı açık bir şekilde demek istediğim, şu ki kesinlikle hijyenik ve güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden oraya gitmekten vazgeçtim ve ben bu şekilde mağdur edilmişken onların beni bu şekilde davranması beni gerçekten şaşırttı.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Ebru
Ebru13 Kasım 2020 23:12
 

Ben avukata vereceğim istersen sende gelebilirsin

 1
Kübra
Kübra04 Haziran 02:21
 

Merhaba, beni sürekli tehdit edip duruyorlar. Bir sonuç aldınız mı acaba?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile