Lays ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Lays Cipste Pişmiş Şekilde Bir Böcek!

859
Tc Tugay
Tc Tugay 27 Mart 2020 04:03
Lays Cipste Pişmiş Şekilde Bir Böcek!
Lays Cipste Pişmiş Şekilde Bir Böcek!

Resimlerde görüldüğü gibi cipste resmen böcek var oğluma normalde yedirmem ama çok isteyince kıramadım yanık yerlerini yedirmemeye dikkat ederim ve bir de baktım ki böcek gözlerime inanamadım. Tüketici Hakları'na kadar şikayet edeceğim bu cips parçasındaki böceği analize gönderip elime resmi bir belge alacağım. Böyle sorumsuzluk olamaz.

Lays Logo
Lays30 Mart 2020 14:06

Benzer Şikayetler

profile
-
16 saat önce

Lays Paketin İçinden Böcek Çıkması

Marketten aldığımız Lays Klasik cips paketinin içindeki cipste, cipse yapışık böcek, sinek tarzı bir şey çıktı. Böcek cips ile beraber pişmiş. Lays Türkiye sitesine yazdık fakat karşılık alamadık. Umarım gerekenin yapılmasını sağlarsınız. İyi günler.

profile
123
1 hafta önce

Lays İçinden Böcek Çıktı?

Ben sürekli abur cubur stoğu yapan biriyim ve Lays markasının (yoğurt ve mevsim yeşillikleri) cipsini çok seviyorum ve sürekli alıyorum. Bugün bir paket Lays cipsini açtım, neredeyse bitmek üzereyken küçük bir cips üstünde yavru böcek gördüm. Yanlışlık veya kaza hayatın her anında olabilir. Bundan s...

Lays İçinden Böcek Çıktı?
profile
117
2 hafta önce

Lays Baharatlı Cips Paketinden Kızarmış Böcek Çıktı

videoplayer-icon

24 Mayıs 2023'te BİM'den aldığım Lays baharatlı cipsin içinden kocaman kızarmış bir böcek çıktı. Yarısına kadar yedim, tam yarısında gördüm. Neredeyse böceği de yiyordum; cips kırıntısı zannedip. Tüketici Hakları'na artı haber kanalları ve gerekli olan her yere şikayet ve dava edeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Emrah
Emrah
 

😂😂😂Abi böceğin organları çıktı mı 😂😂 patates sapı abi o hiç tüm patates almadınmı eline dilimlerken sapın bir kısmı muhtemelen patatesin orta kısmında bir yeri denk gelmiş ona