Lays ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Lays Boş Yok Şifre Bulunmuyor

453
Furkan
Furkan 24 Nisan 2022 12:32

2 Tane Lays Aldım. 2 sininde Arkasında Kod Bulunmuyordu. Bu durum beni çok üzdü. Üstüne boş yok yazıyordu. Burada ham madde kodu var ama gerçek kod değil. Arkasındaki Tüm Yazıları Okudum. Ama bir şey Göremedim. Uygulamayı indirdim ama boşuna indirmişim. Lütfen yardım edin.

Lays Logo
Lays25 Nisan 2022 15:44

Benzer Şikayetler

profile
718
28 Haziran 2022

Lays Cipslerin Boş Yok Yalanı

Doritos, Lays ve Ruffles ürünlerinde boş yok yalanı cipsi keyifle yemiştim ve bitirdikten sonra uc Okey Plus vs. İçin kodu kazandırıyor'da okutmak istedim ve şifreye bakmak istediğim'de şifre yok sadece arkasında kağıt gibi bir şey var acil düzeltilmesi gerekir.

profile
72
4 gün önce

Lays Cips Fiyatlarının Gereksiz Artışı

Cips fiyatları son günlerde çok artış göstermeye başladı. Arttığı bitmediği gibi gramajı da azalmaya başladı. Bir cips olmuş 20 lira bir cips nereye gidiyoruz böyle ya ne oluyor.

profile
67
5 gün önce

Lays Cipsleri Kaşıkla Yenecek Kadar Ufak

Lays cips sanırım artık kaşıkla yenecek. Paketten doğru düzgün büyük patates parçası çıkmadı sanki paket ezilmiş de kırılmış un ufak olmuş gibiler ama öyle bir şey yok patatesler ya çok çok küçüktü ya da başka bir şey olmuş kırılmış değillerdi. Lütfen bir daha böyle bir şey olmasın yemesi hiç hiç ke...

Lays Cipsleri Kaşıkla Yenecek Kadar Ufak
Lays Cipsleri Kaşıkla Yenecek Kadar Ufak
Lays Cipsleri Kaşıkla Yenecek Kadar Ufak
+5
profile
123
6 gün önce

Lays İçinden Böcek Çıktı?

Ben sürekli abur cubur stoğu yapan biriyim ve Lays markasının (yoğurt ve mevsim yeşillikleri) cipsini çok seviyorum ve sürekli alıyorum. Bugün bir paket Lays cipsini açtım, neredeyse bitmek üzereyken küçük bir cips üstünde yavru böcek gördüm. Yanlışlık veya kaza hayatın her anında olabilir. Bundan s...

Lays İçinden Böcek Çıktı?
profile
96
1 hafta önce

Lays Cips İçinden Bir Şey Çıktı

Lays yoğurt ve mevsim yeşillikleri cipsinin içinden cipse yapışık şekilde parça çıktı. Hamur gibi bir şeydi ve ne olduğunu anlamadık. Lays üreticilerinden yardım istiyorum. Cips paketinin fotoğrafını da ekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Lays Cips İçinden Bir Şey Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .