Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Lays ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Enis sonuçtan çok memnun

Lays Boş Yok Paketleri Boş Çıkıyor

982
Enis
Enis 27 Mayıs 2019 17:33
Çözüldü

Son 1 haftada 4 paket büyük boy boş yok yazılı Lays yoğurtlu aldım. Bunlardan iki tanesi boş çıktı, diğer ikisinde Lipton Ice Tea çıktı. Boş yok yazan paketlerin yüzde elli boş çıkması tüketicinin aklı ile dalga geçmektir. Satın aldığım marketi de durumla ilgili bilgilendirdim doğal olarak ellerinden gelen bir şey olmadığını söylediler.

Lays Logo
Lays27 Mayıs 2019 17:47

Benzer Şikayetler

profile
718
28 Haziran 2022

Lays Cipslerin Boş Yok Yalanı

Doritos, Lays ve Ruffles ürünlerinde boş yok yalanı cipsi keyifle yemiştim ve bitirdikten sonra uc Okey Plus vs. İçin kodu kazandırıyor'da okutmak istedim ve şifreye bakmak istediğim'de şifre yok sadece arkasında kağıt gibi bir şey var acil düzeltilmesi gerekir.

profile
453
24 Nisan 2022

Lays Boş Yok Şifre Bulunmuyor

2 Tane Lays Aldım. 2 sininde Arkasında Kod Bulunmuyordu. Bu durum beni çok üzdü. Üstüne boş yok yazıyordu. Burada ham madde kodu var ama gerçek kod değil. Arkasındaki Tüm Yazıları Okudum. Ama bir şey Göremedim. Uygulamayı indirdim ama boşuna indirmişim. Lütfen yardım edin.

profile
1.253
16 Nisan 2022
profile
Durmuş'un Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim ilginizden dolayı”

Lays Paketin İçinden Şifrenin Çıkmaması

Bugün almış olduğum Lays marka büyük cipsten boş yok denmesine rağmen içindeki beyaz şeritten herhangi bir şifre çıkmadı ve bu yüzdendir ki hediyemi k...

  • profile
1 Destekçi
profile
1.184
15 Nisan 2022

Lays Şeritte Şifre Yok

videoplayer-icon

Bugün almış olduğum Ruffles marka cipsten normalde boş yok denmesine rağmen içindeki beyaz şeritten herhangi bir şifre çıkmadı. Sadece paketin birleşim yerinde birkaç harf vardı ancak şifrenin tamamı olmadığı için internet hediyemi kullanamadım. Tamamen imalat hatasından kaynaklıdır internet hediyem...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .