Lavin Güzellik İle Korkunç Bir Güzellik Merkezi Deneyimi

İşıl İşıl19 Temmuz 2018 11:41

Tavsiye üzerine gitmiş bulunduk. Girince gelin hamamındaki müzik bangır bangır çalmaktaydı. Annem "Sizi bırakırsak bu gürültüden bırakırız" şeklinde espri yaptı. Karşılayan İ** Hanım "Ben zaten yarın gidiyorum" diyerek bize omuz silkti. Bir ara hamamdan "Pedi olan var mı? " şeklinde bir bağırış geldi ki çalışan hanım dahi şok oldu hijyene. İki kişi manikür pedikür kalıcı oje randevumuzdan yalnızca bir kişinin pedikürü bitmiş manikürü ise yarıda iken İ** Hanım yukarı çıkıp çalışana acele etmesini 35 dakika sonra aşağıdaki gelinin randevusu olduğunu söyledi. Kendisi de yetişmenin mümkün olmadığını söyledi. Aşağı inip iki kişi olarak geldiler. Kağıtları üzerimize sallayarak siz yanlış randevu yazdırmışsınız. Kalıcı oje dememişsiniz, yoksa biz sizi almazdık diyerek açık açık kovdular. Neye uğradığımızı şaşırdık. Kendilerinin hata yapmış olabileceğini anlatmaya çalışmamıza rağmen özür dilemeyi bırakın, geldiniz buranın enerjisini bozdunuz, hepimizi sıradan geçirdiniz şeklinde ipe sapa gelmez yorumlara başladılar.

Anlamadıklarını görünce hiçbir işlemi asla yaptırmayacağımı, annemin ojesinin bitirilmesiyle orayı terk edeceğimizi söyledim. Gittiler, fakat çalışan hanımın da sinirleri bozuldu. Kullandığı cihaz arızalandı ve işlemi bitiremedi. Gelinin randevusu 5 dakika gecikmiş, biz farkında değiliz, hışımla "Ahlaksızlar, ben gelinim. Randevu saatim gelmiş kalkıp gitmeniz lazım. terbiyesizler, hala devam ediyorlar üstelik. İnşallah onlara da aynısı olsun. " diye bağırarak geldi. Eğer beni almazsanız burayı mahvederim şeklinde tehditlerle de etrafındaki herkesi muma çevirdi. Karakteri nispetince davrandığından kendisini muhatap almadık.

Patronlarının telefonunu istediğimizde H** Hanım başta vermek istemedi. İnatla istiyoruz deyince "ister şimdi veririm, istersem aşağı inince veririm" şeklinde konuşarak sınırlarını iyice astı. Bu esnada patron A** Hanım gelerek bunca yaşananın ardından gönlümüzü almak için elinden geleni yaptı. Sabırla olanları dinledi. Israrla işlemlerimizin tamamlanması için çaba gösterdi. 6 saat sonra perişan halde eve döndük. Bu süreçte annem Instagram'a "Gelin hamamı olduğu gün gitmeyin. Gürültüden delirebilirsiniz" yazmıştı. P** Hanım yorum yazdık diye bizi azarlamaya çalıştı. Ne yani yorum yaptığımız için bizden intikam mı alıyorsunuz dedik, bir cevap alamadık. Yorumumuzu silmişler. İmkan bulduğum tüm platformlara yazacağım. Hizmet sektöründeki bu zihniyetteki insanlar biraz olsun kendilerine çeki düzen verirler de başka insanların günlerini...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular