04 Mart 2013

Lassa Yol Yardımı Alamadım!

Lassa bayii Kardeşler Otomotivden Seri:A ve 2719** Sıra Nolu fatura ile 2 adet 205/55R16 91V impetus lastik satın aldım. Lassa garanti belgesi ile birlikte Üye No:12152** yazılı yol yardımı kartı ile arkasında Hizmet koşulları yazan taahhüt broşürü verildi. 2. 3. 2013 de aracım arızalandı. Servise götürmek için md.8 gereği çekici istedim verilmedi. Tamirhane yazıyor dendi servis yazmaktadır. Ben götürmek zorunda bırakıldım. Bu yüzden hasar arttı. Taahhüt edilen verilmeyen hizmet nedeniyle lassa onarım bedelini tazmin etmeli. Halen 2000 tl dir.

Eyüphan 1.197 Okunma

Cevaplar

  • Eyüphan22 Mayıs 2013

    Hala Ne Sabancı Holdingte ilgililerden ne de BRİSA/LASSA yöneticilerinden cevap olmaması tüm tüketicilere örnek olmalı.Lastik seçerken bu konuyu da dikkate almalı.İşin ilginci yol yardımı aradığınızda kalite için görüşmeler kayda alınmaktadır deniyor.BRİSA müşteri hizmetlerini arıyorsunuz dinledik kaydı haklısınız deniyor.Ama Hakem Heyeti ve Devletin resmi kurumu Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı talep ettiğinde kayıt yok cevabı veriliyor.İlginç değil mi?

  • Eyüphan16 Nisan 2013

    Koskoca Sabanci sirketi cevap verecek kimse yok.İlginc.

  • Eyüphan28 Mart 2013

    İsrarla servisin tamirhane oldugunu iddia eden Turkiyenin en buyuk lastik ureticisi firma yetkililerinin ingilizcede servis (service) ve tamirhane (repairshop) kelimelerinin anlamlarina bakmalarini tavsiye ederim.Demekki ingilizler icin farkediyor bizde farketmiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön