29 Ocak
#11513545

Lansinoh'Un Tüm Ürünleri Kusurlu!

Şubat 2018 tarihinde internet üzerinden aldığım süt sağma makinesini doğumdan sonra mastit olmamak için bir ay kadar kullandım daha sonra bir daha kullanmadım. 3 hafta önce işe başladım makineyi tekrar kullanmaya başladım


. Makinede ses var ama çekmiyor. Ayrıca pratik olsun diye aldığım süt poşetleri kenarlarından sızdırıyor. Lansinoh 'a mail attım ilgileneceğiz dediler daha haber yok. Ayrıca poşetlere sinirlendiğimden dolayı saklama kabı aldım bu seferde kapakları tutmuyor.


Bir markanın bu kadar mı ürünleri kusurlu olur. Bu kadar mı anne ürünlerinde reklam yapıp işe yaramayan bir firma olur anlamıyorum. Maillerime cevap veren c--- adındaki kullanıcıda sanki bilgisayar gibi sadece ilgileneceğiz. İsterseniz poşet gönderelim diyor. Ben zaten memnun değilim.


Memnun olmadığım bir şeyi göndererek telafi edilmeye çalışılması kadar fiyasko bir şey yok. Steril olarak satılan ve tek kullanımlı ürünler olduğundan ürün ya da para iadesi yapmıyorlar. Burada tek sorun yaşayan ve mağdur olan biz kalıyoruz. Bu sorunun giderilmesini ve para iadesi yapılmasını istiyorum.

Elmas Elmas 2.765 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elmas20 Şubat

    Jokerin internet satış mağazasından almıştım. Joker Çiğli mağazasına gittim durumu anlattım benimle çok ilgilenip sıkıntıyı çözdüler. Jokere çok teşekkür ederim. Lonsinoh a gelecek olursam çözümden çok süreci uzatıp caydırma çabasındaydı. Hiç memnun kalmadım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler