sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Lansinoh Tekli Göğüs Pompası Derimi Yüzdü!

Oya Oya02 Mart 2018 03:20

Ebebek mağazasından online aldığımız ve dün elime ulaşan Lansinoh elektrikli tekli göğüs pompasını ilk kullanmamda derim soyuldu! Etrafındaki kahverengi halkanın derisini tamamen yüzdü ve bu durumu doktor raporuyla sabitledim! Bebeğim 2.5 aylık ve su an o göğüsten bebeğimi emziremiyorum! Bunun telafisi yok. Durumu anlatmak için Lansinoh müşteri hizmetlerini bugün aradığımda ise gördüğüm muamele ilginç. Ben derim soyuldu göğsümden iltihap akıyor diyorum hanımefendi silikon aparatı çıkarıpta deneyin diyor. Gönderin teknik servisimiz incelesin diyor iade alıp almayacaklarına karar versinler! Hakkınızda tazminat davası açmadığıma şükredeceğiniz yerde, özür dileyip ürünü derhal iade alacağınız yerde, bir de telefonda burun kıvırarak konuşuyorsunuz. Ürününüz benim sağlığımı ciddi şekilde bozdu. Siz durumun ciddiyetinin farkında misiniz acaba? Bu durumu nasıl telafi edeceğinizi merakla bekliyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Oya 09 Mart 2018 12:21

Dinlemek ve cozüm üretmek adına bana ulaşmak yerine ürünü tarafıma sorun yoktur ibaresiyle geri gönderdiler! Tüketiciye saygınız bu kadarmis demek... Ben ürün sorunlu mu inceleyin demedim, ürünü ilk kullanimimda üstelik doğru kullanmama rağmen 5 dakika içerisinde derimi yüzdü diyorum. Sayenizde bebegimi emziremiyorum! Siz kalkmis beni arayıp detaylı dinleme tenezzulunde dahi bulunmadan ürünü tarafıma geri gönderiyorsunuz! Sagligimi bozan bu ürünle ilgili yapılan bu muameleye asla sessiz kalmayacağım!

Lansinoh Logo Lansinoh 06 Mart 2018 10:24

Merhaba Oya Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

profile-icon Oya 02 Mart 2018 03:24

Arti durumu fotoğraflarla ve raporla sabitledim! Insan sağlığını bozan bu ürününüz için ürettiğiniz çözüm teknik servisin incelemesiymis ya, incelenecek bir durum yok ortada bilin istedim...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler