25 Temmuz
#12325116

Lansinoh Tekli Elektrikli Süt Sağ Makinesi Çok Kullanışsız!

03,06,2019 tarihinde yetkili müdürün tavsiyesi üzerine Ebebek mağazasından Lansinoh tekli elektrikli makine aldım. İlk başları çok güzel ve iyiydi ama ne olduysa zamanla vakumu ve sağım gücü düştü. 3 hafta oldu daha şaşırdım. Böyle olunca daha uzun daha az süt sağa biliyorum. Artık şaşırmış durumdayım Lansinoh gibi bir marka bile böyle olursa biz ne yapalım. Her 3 saate bir sağım yapıyorum sağarak besliyorum Lansinoh çok iyi sorun yaşamazsın demişlerdi ondan almıştım. Maalesef gücü ve vakumu azalmaya başladı. Müşteri hizmetleri 2 gündür arıyorum sürekli meşgul.

Senay Senay 3.139 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lansinoh Temsilcisi06 Ağustos

    Merhaba Senay Hanım, İletişim numaranızdan konuyu iletmiş olduğunuz süreç ile birlikte aranmaktasınız yalnız telefonunuza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

  • Senay05 Ağustos

    Hala bekliyorum nasıl olacak sağım gücü düştü

  • Lansinoh Temsilcisi25 Temmuz

    Merhaba Şenay Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları