Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası İyi Çekmiyor

Gülhan Gülhan09 Ekim 11:44

57 gün önce doğum yaptım ve Doğumdan bir hafta sonra kalitesine güvenerek Lansinoh marka göğüs pompasını aldım. İlk günlerde acemilik nedeni ile iyi olduğunu zannediyordum ama çekim gücü çok kötü. Elimle sağdığımda bile daha fazla süt çıkıyor. Bebeğimin emme refleksi çok güçlü olmadığı için sütü sağıp vermem gerekiyor ama o kadar az çekiyor ki bebeğim aç kalıyor diye mama başlamak zorunda kaldım. Ürünü e bebekten aldığımız için iade ve değişim de yapamıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim :(

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 20 Ekim 10:29

Merhaba gülhan hn. 09.10.2020 tarihinde gönderdiğiniz ürünü 14.10.2020 tarihinde tarafınıza gönderdik gerekli açıklamalar ilgili birim tarafından aranılarak yapılmıştır. iyi günler dileriz.

profile-icon Gülhan 20 Ekim 10:18

Firma ilgileneceklerini söyleyerek geri dönüş yaptı. Ürünü geri gönderdik ama hiçbir şekilde bizimle iletişime geçilmedi. Bu süreçte farkında mısınız bilmiyorum ama süt savmaya devam etmek zorundayım. İşe başlamak üzereyim ve süt biriktirmem gerekiyor. Hem bebeğimin hem benim yaşadığımız bu mağduriyetin bir an evvel çözülmesini talep ediyorum. Ürünü iade etmek istiyorum.

Lansinoh Logo Lansinoh 09 Ekim 12:07

Gülhan hanım merhaba, ilgili birimimiz tarafınıza dönüş yapmış olup, gerekli destek sağlanacatır. İyigünler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler