10 Temmuz 2015
#3367689

Lansinoh Süt Torbası Koku Yapıyor!

Çok ama çok sinirliyim. Sizin süt torbanızı aldım. En büyük paketlerden hem de bir sürü para verdim. Ama sütler 3 ay bile geçmeden açtım kokuyor. Ve bir sürü sütüm ziyan oldu. Altın değerinde olan süte mi yanayım. Yoksa verdiğim paraya mı ya da en önemlisi çocuğum aç kaldı ona mı yanayım. Bir sürü stok sütümü attım.


Sütü normal koşullarda buzlukta döndürdüm ve çözdüm fakat çözüldükten sonra çok kötü koku oluştu. Sütten dedim ya da buzluktan dır dedim. Fakat bir arkadaşım farklı marka süt torbası verdi bunu dene dedi. Denedim ne koku var nede bir şey. Ve anladım ki torbanızdanmış. Her konuda mağdur oldum. Çok ama çok gergin zamanlar yaşadım. Son derece şikayetçiyim durumdan.

Meltem Meltem 920 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Meltem'in Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2015

    büyük bir mağduriyet yaşamama rağmen firmanız çok hoş bir paket hazırlayıp göndermişti. Maddi değil ama manevi olarak hoşuma gitti. Çok teşekkürler

  • Lansinoh Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Merhaba Meltem Hanım, yaşadığınız durumdan dolayı özür dileriz. Bazı dönemlerde annenin sütünün içeriği, tadı, kokusu günlük olarak da değişebilmektedir. Gün içerisinde size dönüş yapacağız.

Ziyaretçi Yorumları