Lansinoh Süt Sağmayan Sağım Makinesi!

Ayse Ayse21 Ağustos 2019 22:41

Daha 3 ay önce aldığım makinemi son 10 gündür kullanmaya başladım, çekiş sesi var evet ama hiçbir gücü yok, elimle sağsam daha çok sağıyorum.

o kadar yüksek fiyata alıp hiçbir karşılık görememek çok üzücü. Bir de psikolojik etkisi oluyor annelere bu konunun sütüm mü azaldı telaşına sokuyor biz anneleri. İade alınmasını ya da çalışan bir makine verilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 29 Ağustos 2019 12:17

Merhaba Ayşe Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 10 Eylül 2019 21:07  

    Eşim doğum yapalı 6 ay oldu ilk 5 ay baby Plus sağma makinesi aldık 3 kere bozuldu her bozulmada yenisini aldım fakat dördüncüde bozuldu ve 3 saat önce Lansinoh ikili aldık inanılmaz dandik çekim gücü adına hicbise yok eşim sagamiyor oğlum aç ve yarın aldığım mağazaya gideceğim kavga dövüş iade edeceğim. Bir ürün 400 TL olupta bu kadar güçsüz dandik olamaz 30 dakika boyunca oluk oluk süt olan bir göğüsten 10 CC süt çıkaramadı böyle rezalet yok 0542 529 87 36 Yarın Ebebek mağazasında hiç güzel anılar bırakmayacağım

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler