Lansinoh Süt Sağmayan Makineyi Zorla Satma

Gülkan Gülkan25 Ağustos 2019 19:00

23 Temmuz'da Ebebek'ten Lansinoh tekli süt sağma pompası aldım. 24 Temmuz'da doğum yaptım hastanede sütüm gelmediği için savmak için paketi açtığımızda huni şeklinde olan başlığın deforme olduğunu gördük kullanamadık ameliyatlı halimle. Aynı hafta iade talebiyle Ebebek’e verdik yeni bir başlık gönderip sorunu hallettik dediler. Yeni gelen başlıkla da süt sağma gerçekleşmedi. Yeniden iade talebiyle gönderdik. Vakumu iyi diye ürün geri yollandı.

Muhatap olduğumuz kişiler ısrarla sorun yok diyor ama süt sağımı yapılmıyor ve hiç kullanamadığım makineyi ısrarla almam konusunda diretiyorlar. Bir tüketici olarak hiç kullanamadığım ürünü iade edebilirim. Hiçbir gerekçe göstermeden ve firma almam konusunda diretemez. Ben bir aydır bu firma yüzüne bebeğime mama veriyorum sağlık sebebi ile emziremiyorum lohusa dönemindeki bir anneye ticari açıdan yaklaşamazsınız yine gönderdim iade için 3. kez bu seferde iade edilmezse gerekli yerlere şikayetimi yapacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 29 Ağustos 2019 12:20

Merhaba Gülhan Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler