17 Ekim 2018
#11039263

Lansinoh Süt Sağma Makinesi Sorunu!

Lansinoh Tekli elektrikli süt sağma makinesini çok tavsiye üzerine alarak 9 ay boyunca severek ürünü kullandık ancak makinenin çekim gücü azaldığı gibi ürünün parçalarıda çok kısa sürede deforme olarak makinenin hem çekim gücünü azaltıyor hem annelerin süt sağarken zorlanmasına sebep oluyor hem de süt sağma işleminde sütü akıtıyor. Zaten ürünü aldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde süt akıtma yapması ürünün ne kadar kaliteli olduğunu tartışılır hale getirdiği gibi, ürünü alacaklar içinde süt sağarken süt akıtma yapması ürünü satın alacak kişileri tekrar düşündürme içine sokmaktadır. Firmaya bunları iletmemize rağmen firma yedek parçaları ücret karşılığında satma peşinde.


Çok tavsiye ile alınan bu makinenin ve firmanın bu kadar umursamaz davranacağını ve ürünlerinin sıkıntılarını giderme değil de yedek parça satma peşinde uğraşacağını bilseydim asla ama asla almazdım. Pişmanım.

Arda Arda 4.815 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arda'nın Teşekkür Mesajı23 Kasım 2018

    Yaşadığımız sorunla alakalı süreçde firmanın yaklaşımı ve yardımları için içtenlikle teşekkürlerimizi iletiriz.

  • Lansinoh Temsilcisi19 Ekim 2018

    Merhaba Arda Bey; İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

  • Lansinoh Temsilcisi18 Ekim 2018

    Merhaba, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları