29 Haziran 2017
#8715087

Lansinoh Süt Sağma Makinesi Şikayeti

Lansinoh çift başlıklı elektrikli süt sağma makinesini 10 ay önce almış bulunmaktayız ama yaklaşık 5 aydır elimle sütümü sağıyorum makineyi aldığım ilk 3 ay gün de bir kez savmak için kullandım sonrasında sağmalarım arttıkça makinenin çekiş gücü azaldı ve sonunda elimde makine saatlerce beklemek zorunda kaldım, boynumun ve belimin tutulması ağrıması bir yana saatlerce göğsü ve basım eğik şekilde durup göğsü sıkmaktan göğsünde sürekli sızlar hale geldi,3 ayın sonundaki sonuç saat başı makine basında 100cc zor çıktı akşama kadar. Saat başı iki göğüsten de 10cc zor sağdı. Çok tavsiye ile alınan bu makinenin bu kadar çabuk kötü hale geleceğini ve bütün zamanı mı boşa harcayacağını bilseydim asla almazdım. Gerçekten hüsran ve yorucu bir durum içine bıraktı.

Eda Eda 1.225 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eda'nın Teşekkür Mesajı08 Kasım 2017

    Şikayetim üzerine hemen dönüş yapıp çözüm bulmak için yardımcı oldular çok ilgili ve düzgün çalışan bir kurum. Teşekkürler.

  • Lansinoh Temsilcisi29 Haziran 2017

    Merhaba Fatma Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları