12 Mayıs 2016
#5493559

Lansinoh Süt Sağma Makinesi Kullanmaya Başladığım İlk Hafta Bozuldu!

Lansinoh elektrikli ikili süt sağma makinesi satın aldım. İşe başlayalı 1 hafta olmuştu işyerinde ne olur ne olmaz diye sıfır paketinden Sony pil koydum, süt sağma odasında priz olması sebebi ile kullanmadım pilli olarak. 1 hafta sonunda motoru bir anda durdu ve o gün beni mağdur etti. Servise gönderdiğim ürün ile ilgili pillerin oksitlendiğini kullanıcı hatası olduğunu söylediler. 210 TL karşılığında motoru tamir edebileceklerini söylediler. 1 haftada hiçbir pil, bir de sıfır paket pil bozulmaz. Eğer pil makineyi bozuyor ise neden pille çalışması içinde yer yapılmış? Bir de tamir için 210 TL nedir? Zaten makinenin fiyatı ne kadar ki dalga geçiyorlar sanki. Bu sebeplerden dolayı Lansinoh'tan hiç memnun kalmadım.

Nagihan Nagihan 2.609 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nagihan28 Mayıs 2016

    Uzun süre dediginiz pil yalnizca bir haftadır icindeydi. Ben gönderirkende pil yerinde sıkıntı yoktu. Sanki motoru bedava degistirmeyi teklif ettiniz 210 TL'ye motoru degistirecegime yeni makine alırım.

  • Lansinoh Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Merhaba Nagihan Hanım, Göğüs pompanızın teknik servisin yapmış olduğu incelemeler sonucu pil haznesindeki pillerin akması sonucu çalışmadığı tespit edilmiştir. Pillerin akmasına, pompanın sıcakta uzun süre beklemesi veya pil haznesinde pillerin uzun süre kalmış olması sebep olabilir. Pillerin akması ürün ile ilgili olmayıp, kullanılan pil ya da kullanım ile ilgilidir. Ürününüzün teknik servis incelemesi sonrasında size yeni motor değişimi teklifinde bulunulmuştur. Teklifi kabul etmemeniz sonucunda ürün size geri gönderilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler