Lansinoh Süt Sağma Makinelerinin Bozulması

Esra Esra08 Mart 17:42

Lansinoh marka süt sağma makinesini 6 aylık ikizlerim için kullanıyordum. İlk 4 ay çekimi gayet güzeldi daha sonra makine çekmemeye ve buhar yapıp pompalama kısmına süt kaçırmaya başladı daha sonra makineden memnun olduğumuz için yeniyi alınca eskiyi garantiye göndeririz diyerek mağduriyet yasamamak adına yeni makine alalım dedik ama ne görelim bebeklerimin 5.ayında aldığımız makine 6.aylarında yani makineyi aldığımızdan bir ay sonra aynı şekilde süt kaçırmaya başladı, boşa giden süte mi yanayım gece uyku arasında on dakikalık in 45 dakika 1 saate çıktığına mi yanayım,süt çekmediği için sütümün azalmasına mi yanayım! 

Kısacası iki makineden de verim alamadığım için yeni bir sut sağma makinesi alabilmesi için bu makineleri iade etmek istiyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Esra 18 Nisan 07:37

Bugün 18 Nisan 2020 ve garantiye göndermiş olduğum lansinohsut sağma mak. Valfleri ve adaptörü değiştirilerek geri gönderiliyor bakalım süt kaçırma problemimize ne gibi bir çözüm buldular. Yalnız sunu da belirtmek isterim 2 Lansinoh 1 Medela sut sağma mak. Aldım 1000 lira verip almış olduğum Medela ilk kullanımda bozuk çıkan ürününün hem arkasında değil hem de kargoya 35 lira ödeyerek garantiye egonderdim. 300 lira lansinohta bozuldu ama urunun garantisi için kargo ücreti almıyor bakacağız

Lansinoh Logo Lansinoh 10 Mart 12:46

Merhaba Esra Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler