04 Nisan
#11799569

Lansinoh Süt Pompası Kalitesiz Çıktı!

Lansinoh 2'si 1 arada elektrikli süt pompası 2. aydan sonra süt sağmamaya başladı. 2. aya kadar 2 defa yedek valf değiştirdim çünkü valfler yırtıldı ve şimdi elimle sıktığımda süt gelmesine rağmen makinede hiç çekmiyor. Ürün gerçekten çok kalitesiz ve bir çözüm bulunmasını talep ediyorum.

Burcu Burcu 2.162 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burcu22 Nisan

    Lansinoh 2'si 1 arada elektrikli süt pompası aldım ancak süt çekme problemi yaşadım. Valften kaynaklandığını düşünerek 2 ay içerisinde yırtılmadan ve yıpranmadan ötürü 2 si orijinal 2 de yedek olmak üzere 8 valf değiştirdim. (yani iki defa para verip yedek valf aldım) Son aldığım valfler de süt akışı sırasında baloncuk yapıyor. (süt baloncuk şeklinde sıçrayarak akıyor.) bunun se eni neden bilmiyorum ama neden bu kadar kalitesiz valfler yapılıyor anlamıyorum her ay iki kere valf almak 40 TL'ye maloluyor bu elektrikli süt pompasının valf sorunu ile ilgili kalıcı çözüm istiyoruz bunu Lansinoh kalitesine hiç yakıştıramadım.

  • Lansinoh Temsilcisi04 Nisan

    Merhaba Burcu Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları