Toplam çözüm sayısı
..
Lansinoh ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Lansinoh Performans Kaybı, Uzun Sağım!

1.724görüntüleme
Gülçiçek
Gülçiçek 06 Ocak 17:00

Ebebekten Lansinoh Çiftli elektrikli göğüs pompası aldım bir ay sonra çift kullanımda süt sağmamaya başladı, bunun üzerine tekli kullanmaya başladım. Tekli kullanımda da bir süre sonra sağmamaya başladı, sağım süresi bir saati geçiyor, göğüs u Elle desteklemeden sağmıyor, yani makine sağarken üstünden elle sağıyorum, bu şekilde sağım yapmayınca makine tek başına sağmıyor firmaya mail attım, firma tamir için alabileceğini fakat ürünün tamir süresinin iki gün süreceğini söyledi. 

İki gün bebeğim ® taş mı içecek, ben bu makineyi bebeğime mama veriyim diye mi aldım, anne sütünün yerini hiçbir şey tutmaz, bebeğim hiçbir şekilde emen bir bebek değil sağıp biberon ile veriyoruz. Sağım bazen iki saati geçse de mecburen elimizde tutuyoruz, çünkü tamir süresinde yeni bir makineye para veremeyiz makinenizle sağmak işkenceye dönüşse de mecburen süt içen bir bebek olduğu için ürününüzü elimizde tutuyoruz.

 Madem süt sağma makinesi satıyorsunuz, geçici makine verin tamir süresince, fakat firmanız bunu kabul etmiyor.Sürekli kullanıma uygun değil.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler