04 Ocak 2016
#4558389

Lansinoh Otomatik Süt Sağma Çekmiyor

10 gündür perişan haldeyim. Eski pompa çekmediği için araştırarak aldığım Lansinoh 2 in 1 otomatik göğüs pompası ilk kullanımdan beridir çekmiyor. Her modda denememe rağmen olmuyor. Kaliteli olsun diye iyisini alalım dedik lakin hüsrana uğradık. Garantiye yollasak 1 aydan önce gelmez. Ki alalı 10 gün olmuş ve ilk günden beridir çekmiyor. Servis ne yapacak bilemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Nurhan Nurhan 1.202 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurhan04 Ocak 2016

    Firmanız ile iletişme geçtim. Cihazın test edilmesi için cihazı aldığım yere yönlendirildim. Cihazı alıp gittik. Ve cihazı test ettiler sağolsunlar.! Meme başlığını kendi yanaklarına dayayıp çekim gücünün iyi olduğunu söylediler! Biz zaten çekmiyor demekdik vakum gücü düşük dedik ama kimseye anlatamadık... Evet yanlış yazmadım meme başlığını yanaklarına dayıyarak test ettiler... Koskoca firma cihazlarını test edecek bir vakum ölçer bulamıyorsa diyecek bir şey yok... Cihazı İstanbul merkez firmasına yollamaları için kendilerine teslim ettim. İster geri yollayın ister çöpe atın...

  • Lansinoh Temsilcisi04 Ocak 2016

    Merhabalar, Öncelikle yaşadığınız sıkıntı için özür dileriz, sorununuzu detaylı dinlemek ve çözüm bulmak için en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. Sorununuzun incelenmesi doğrultusunda gereken işlem uygulanacaktır. Sevgiler.

Ziyaretçi Yorumları