12 Eylül 2014
#2680899

Lansinoh Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Ankara Baby Mall mağazasından Lansinoh marka sözde çok fonksiyonlu göğüs pompası aldım ama vakum gücü kötü verdiğim para 250 tl. Şikayetimi firma yetkililerine ilettim ama verdikleri cevap pompa çalışıyor.Evet çalışıyor ama vakumlamadıktan sonra bana faydası yok. Lansinoh'la sağım yapınca 5cc hastanede sağım yapınca 30 cc.ama firma bunu kabul etmedi ve iade almadı.


Kısaca satarken ballandıra ballandıra anlat müşteri alsın memnun olup olmaması önemli değil. Cebine giren paraya bakıyor firma. Bense kullanamadığım cihaza süs görevini görsün diye 250 tl verdiğimle kaldım.

Songul Songul 3.217 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lansinoh Temsilcisi17 Mart 2015

    Songül Hanım Daha önceden servise göndermiş olduğunuz pompanızın kontrolünde bir arıza tespit edilememiş. Hastane tipi pompa ile ev tipi pompalar birbirlerinden farklıdır. Lansinoh göğüs pompaları bebeklerin doğal emiş ritmi ve vakum gücüne yakın bir performans sergilemektedir. Bu sebepledir ki uyarı ve sağım modu mevcuttur. Bu da vücudunuza pompa ile sağım yaparken bile bebeğinizi emziriyormuş sinyali verir. Emzirmeye hala devam ediyor ve Lansinoh ile ilgili hala problem yaşıyorsanız [email protected] ye mail atabilir ya da 0216 527 0905 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

  • Songul19 Eylül 2014

    kesinlikle bundan sonra hiçbir ürününü tercih etmeyeceğim ve çevremede ürünle ilgili şikayetlerimi bildireceğm

Ziyaretçi Yorumları