Lansinoh Mu Bir Daha Asla!

Merve Merve25 Temmuz 2018 09:39

Lansinoh tekli elektrikli göğüs pompası aldım. Fakat bu kadar kalitesiz bir ürün görmedim resmen kullanamıyorum. 20 gün içinde 2 kez valf aparatı bozuldu. Şubat 2018 de aldım garantiye gönderdim valf arızası diye geri dönüş yaptılar. Okey olabilir dedim ama o günden bu yana kaçıncı arıza! İşe başladım resmen bebeğime süt sağamıyorum başka markanın manuel makinesi bile bundan daha işlevsel, daha fazla süt sağıyor. İade alınmasını talep ediyorum. Hiçbir şekilde tamir istemiyorum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 29 Temmuz 2018 18:25

Bana gelen geri dönüşü bildiriyorum... Kargo ile ürünü ulaştırmam istendi... Ama hijyenik ürünlerde değişim veya iade olmadığı bildirildi. Daha önce de gönderdim ürünü güya parça değişince problem giderildi dendi hatta ürünün motorunda sorun olmadığı söylendi. Şimdi gönderdim diyelim yine valf parçasını değiştirip geri gönderecekler bunu bende temin edip değiştirebiliyorum zaten ben kesin çözüm istiyorum evet ürünü göndereceğim bakalım kesin çözümünüz ne olacak!

Lansinoh Logo Lansinoh 25 Temmuz 2018 10:10

Merhaba Merve Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler