11 Şubat 2016
#4870251

Lansinoh Manuel Pompadan Hiç Memnun Kalmadım!

Daha dün eczaneden temin ettiğim Lansinoh manuel pompadan hiç memnun kalmadım. Geceden beri sağmaya uğraştığım pompanın çekim gücü o kadar az ki uğraştığıma yanıyorum. Daha önce farklı marka kullanıyordum onda hiç sıkıntı yaşamamıştım. Bunu da tavsiye üzerine aldım ama keşke almasaymışım dedim.


Tüm yorumları okudum, verdiğiniz cevaplarda ürün içindeki haznelerden yerleştirilemediğinden bahsediyorsunuz ama alakası yok. Kullanma kılavuzunu harfiyen uyguladım herkese aynı cevabı vermeyin lütfen. Ürünün iadesini istiyorum yardımcı olun acil!

Şueda Şueda 1.248 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lansinoh Temsilcisi12 Şubat 2016

    Şueda hanım telefonda görüşüldüğü üzere ürünü bize incelemek ve kontrol amaçlı gönderirseniz size hızlı bir şekilde dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Şueda12 Şubat 2016

    Yani geri iade yapmıyor musunuz memnun kalmadığım ürünü geri alamıyor musunuz?

  • Lansinoh Temsilcisi11 Şubat 2016

    Merhabalar, Yaşadığınız sıkıntı için öncelikle özür dileriz .Manuel pompanın elektrik aksamı olmadığı için kullanım zorluğu bulunan bir pompamız değildir. Fakat manuel pompalarımıza bu yıl masaj özelliği eklendiği için kimi zaman kullanım ile alakalı geri dönüşler alabiliyoruz. Kullanımınızı öğrenmek ve çözüm sağlamak amacı ile kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. Bebeğinizle güzel günler dileriz. Sevgiler.

Ziyaretçi Yorumları