Lansinoh Manuel Pompa Sıkıntısı!

Nurseli Nurseli20 Şubat 20:14

01.10.2019 tarihinde Babymall.com'dan Lansinoh manuel göğüs pompası aldım. Kasım ayında Bebeğim dünyaya geldi ve yaklaşık bir ay boyunca pompayı sıkıntısız bir şekilde kullandım. Vakum gücünde vs. herhangi bir problem yoktu. Pompayı bir süre kullanmamak üzere kaldırmıştım fakat birkaç hafta önce tekrar ihtiyacım olduğu için sağım yapmak istedim. Göğüs pompasının vakum gücü hiç yoktu hiçbir şekilde sağım yapamadım. Yedek valfi denedim ama ilk kez kullanıyor olmama rağmen ondan da bir sonuç alamadım. Lansinoh müşteri hizmetlerini aradım sorunu anlattım onlar da sorunu çözmek adına pompayı göndermemi istediler. 10.02.2020'de pompa ellerine ulaştı. Birkaç gün önce arayıp pompayı ne zaman göndereceklerini ve yapılan işlemi sordum. Konuştuğum temsilci gerekli kontrollerin yapıldığını fakat pompanın vakum gücünde bir sıkıntı olmadığını söyledi. Bir ay boyunca sıkıntısız kullandım şimdi sağım yapamıyorum bir sıkıntı var demek ki yedek valf de sorunu çözemedi herhangi bir işlem yapmadan pompayı bana geri göndermemelerini istedim fakat temsilci bu sefer de manuel pompalara zaten yapılacak herhangi bir işlem olmadığını ve iade değişim vs yapılamadığını söyledi. Lansinoh marka ürünlerinin arkasında bu şekilde mi duruyor? Manuel göğüs pompalarına 1 ay kullanabilmek için mi para veriyoruz? Karşımdaki temsilci manuel pompa alıyorsanız şikayet etme hakkınız yok der gibi alaycı şekilde konuştu benimle tam bir rezalet! 

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Nurseli 24 Şubat 21:35

Ürün bugün tarafıma tekrar teslim edildi. Hiçbir işlem yapılmamış pompa eskisi gibi vakum yapmamaya devam ediyor. Memnunum diye is yerimden iki arkadaşıma daha tavsiye etmiştim onlar da en fazla 1 ay kullanabildi. Önceden bu kadar övdüğüm bir markayı şimdi elimden geldiğince herkese kötüleyecem çünkü kimsenin benim ve arkadaşlarım gibi mağdur olmasını istemem. Gerçekten almayın aldırmayın paranızı çöpe atmanın dışında çalışmayan pompaya bir sorun yok denilerek aptal yerine konuluyorsunuz!

Lansinoh Logo Lansinoh 24 Şubat 14:16

Merhaba Nurseli Hanım, Manuel pompa ürünün teknik birimlerimiz tarafından incelemesi sonucu herhangibir duruma rastlanılmamıştır. Bilginize.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Açelya 24 Şubat 21:28  

    Evet, tam olarak hanımefendinin yaşadığı problemi yaşadım. Uğraşmaktan yoruldum artık. Başka marka alacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler