04 Eylül 2015
#3643530

Lansinoh Makina Süt Sağımı Yapmıyor!

8 ay önce arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine çok pahalı olmasına rağmen Lansinoh süt sağma makinası aldım. Bir iki ay geçtikten sonra süt sağımı azalttı. Ara ara da süt sağımını yapan kapak yerine süt geçiyor ve hiç süt sağmıyor. Benim için saniyeler bile önemli. Birde işimin arasında makinanın süt olan yerini temizleyip zaman kaybediyorum. Evim merkezde ve ben ilçede görev yapıyorum. Bebeğimin yanına gelip emzirme gibi bir imkanım yok. Anne sütünün ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan sağlıkçı bir anne olmama rağmen iki gündür bebeğine süt sağamadım ve çok sinirlendim. O kadar para verdim bir yana bebeğim aç kaldı.
Maduriyetimin giderilmesini istiyorum

İkbal-Emre İkbal-Emre 937 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İkbal-Emre'nin Teşekkür Mesajı16 Eylül 2015

  Kısa zamanda dönüş yapıp ilgilendiginiz ve sorunun giderilmesinde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

 • İkbal-Emre16 Eylül 2015

  Lansinoh yetkilisi tarafından aynı gün tarafına dönüş yapıldı ve iletişim bilgileri istendi. Ertesi gün süt sağma makinesinin yedek valf kapakları gönderilmiş. Yaklaşık on gündür kullanıyorum ve aynı sorunlar tekrar etmedi. Yollanan kapak sistemi süt saklama şişesi ile uyumlu ve diğerinden daha iyi çekim gücü var. Kısa zamanda dönüş yapıp yardımcı olduğunuz için bebegim ve kendim adına çok teşekkür ederim.

 • İkbal-Emre05 Eylül 2015

  8ay önce arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine çok pahalı olmasına rağmen lansinoh süt sağma makinası aldım. Bir iki ay geçtikten sonra süt sağımı azalttı. Ara ara da süt sağımını yapan kapak yerine süt geçiyor ve hiç süt sağmıyor. Benim için saniyeler bile önemli. Birde işimin arasında makinanın süt olan yerini temizleyip zaman kaybediyorum. Evim merkezde ve ben ilçede görev yapıyorum. Bebeğimin yanına gelip emzirme gibi bir imkanım yok. Anne sütünün ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan sağlıkçı bir anne olmama rağmen ikigündür bebeğine süt sağamadım ve çok sinirlendim. o kadar para verdim bir yana bebeğim aç kaldı. Maduriyetimin giderilmesini istiyorum

 • Lansinoh Temsilcisi04 Eylül 2015

  Şikayetinizle ilgili tarafınıza dönülmüş ve yedek parça gönderiminiz sağlanmıştır.

Ziyaretçi Yorumları