Lansinoh Mağduriyetim Giderilsin

Ebru Ebru08 Nisan 2016 09:29

Ben yaklaşık 5 ay önce lansinoh 2’si 1 arada sözde elektrikli göğüs pompası aldım. Ürünün ilk 2 ay efektif olarak çalıştı. Fakat daha sonra neredeyse hiç süt çekememektedir. Elle sıkıldığında hatta doluluktan kendiliğinden fışkıran sütü 40 dakikada 10 ml sağmamaktadır. El ile sağmak bu makinadan daha etkili. Bu firma yüzünüzden psikolojim bozuldu. Göğüsümde mastit oluştu. Ürününü bilindik bir marka olduğu için tercih ettim. Firmaya tavsiyem bazı araba markaları nasıl araçları geri çağırıyorsa sizde süt pompalarını (sözde) geri çağırınız. Ben bu ürünü iyi bir para vererek aldım. Şu anda yurt dışındayım ve çok zor durumdayım. Sonuçta bu kadar önemli bir konuda insanları bu duruma düşürmek ayıptır ve insanları bu duruma sokmaya kimsenin hakkı yok. Bu ürünü tek kelime ile ifade etmek istersem cevabım felaket olurdu. Ben bu ürünü geri vermek ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 08 Nisan 2016 10:44

Ebru Hanım merhaba, Göğüs pompası ile ilgili yaşadığınız problemi çözüm getirmek için sizi aradık, fakat ulaşamadık. Aşağıdaki telefondan bize geri dönüş yapabilirseniz, en hızlı şekilde problemi çözmeye çalışırız. Lansinoh 2'si 1 Arada Göğüs Pompası 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Lansinoh müşteri hizmetleri 0216 527 09 06

Lansinoh Logo Lansinoh 08 Nisan 2016 10:02

Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz konuyla ilgili çok üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz.En kısa sürede iletişim bilgilerinizden tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İyi Günler dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler