08 Nisan 2016
#5263042

Lansinoh Mağduriyetim Giderilsin

Ben yaklaşık 5 ay önce lansinoh 2’si 1 arada sözde elektrikli göğüs pompası aldım. Ürünün ilk 2 ay efektif olarak çalıştı. Fakat daha sonra neredeyse hiç süt çekememektedir. Elle sıkıldığında hatta doluluktan kendiliğinden fışkıran sütü 40 dakikada 10 ml sağmamaktadır. El ile sağmak bu makinadan daha etkili. Bu firma yüzünüzden psikolojim bozuldu. Göğüsümde mastit oluştu. Ürününü bilindik bir marka olduğu için tercih ettim. Firmaya tavsiyem bazı araba markaları nasıl araçları geri çağırıyorsa sizde süt pompalarını (sözde) geri çağırınız. Ben bu ürünü iyi bir para vererek aldım. Şu anda yurt dışındayım ve çok zor durumdayım. Sonuçta bu kadar önemli bir konuda insanları bu duruma düşürmek ayıptır ve insanları bu duruma sokmaya kimsenin hakkı yok. Bu ürünü tek kelime ile ifade etmek istersem cevabım felaket olurdu. Ben bu ürünü geri vermek ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ebru Ebru 1.256 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lansinoh Temsilcisi08 Nisan 2016

    Ebru Hanım merhaba, Göğüs pompası ile ilgili yaşadığınız problemi çözüm getirmek için sizi aradık, fakat ulaşamadık. Aşağıdaki telefondan bize geri dönüş yapabilirseniz, en hızlı şekilde problemi çözmeye çalışırız. Lansinoh 2'si 1 Arada Göğüs Pompası 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Lansinoh müşteri hizmetleri 0216 527 09 06

  • Lansinoh Temsilcisi08 Nisan 2016

    Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz konuyla ilgili çok üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz.En kısa sürede iletişim bilgilerinizden tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İyi Günler dilerim.

Ziyaretçi Yorumları