Lansinoh İkili Sağım Pompa Çekmiyor Ve Hava Kaçağı Sesi Var

Enes Enes18 Mayıs 13:12

Eşim çalıştığı için kullanmamız elzem olan bir makine. İki göğüsü aynı anda sağamıyor maalesef bu yüzden tek tek sağmak durumunda kalıyor eşim. Yani boşuna o kadar para verip ikili almışız dedik. 4 adet Valfi var sürekli hava kaçırıyor. Bazen boru birleşim yerlerinden de hava kaçırıyor elimizle tutup öyle sağım yapıyoruz. Hava kaçırdığı için çekim kuvveti çok düşüyor çok vakit alıyor. Maalesef süt sağımı işkenceye dönüştü eşim için. Sinir bozucu bir durum. Lansinoh kalitesini yansıtamadığı bir ürün.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Enes 18 Mayıs 21:46

Firmanın çok hızlı (saatler içerisinde) bir şekilde geri dönüş yapmasına sevindim. Ürünün daha rantabl kullanımı ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Yeni valf sipariş vereceğim inşallah sorun çözülür diye umut ediyoruz.

Lansinoh Logo Lansinoh 18 Mayıs 17:01

Merhaba Enes Bey, İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. İyi günler dileriz.

Lansinoh Logo Lansinoh 18 Mayıs 13:15

Merhaba Enes Bey, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler