02 Eylül
#12534620

Lansinoh İkili Pompa Çekim Gücü Çok Azaldı!

Lansinoh ikili pompa çekim gücü çok azaldı. İşe başlayalı 1 ay oldu, makineyi daha yeni kullanıyor olmama rağmen her geçen gün çekim gücü azalıyor. İkili kullanımda ise hiç çekmiyor neredeyse. Şu anda tekli olarak kullanıyorum mecburen. Tekli kullanacak olsaydım dünya para verip çiftli almazdım. Bu konuda bir sürü şikayet almışsınız demek ki makinenizde bir problem var Lütfen buna çözüm bulun. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nalan Nalan 1.096 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nalan12 Eylül

    Şikayeti ayrıntılı dinlediniz ama çözüm bulamadınız maalesef. Ürünü gönderme şansım yok, yenisini yedeğini almaya gücüm yok. İnsanları mağdur ediyorsunuz. Çevremdekilere de tavsiye etmiyorum markanızı, zaten bir sürü şikayet var bu konu hakkında. Kendi değerinizi düşürüyorsunuz.

  • Lansinoh Temsilcisi04 Eylül

    Merhaba Nalan Hanım, İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

  • Lansinoh Temsilcisi03 Eylül

    Merhaba Nalan Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler