26 Eylül 2018
#10951852

Lansinoh İkili Elektrikli Göğüs Pompası Sorunlu!

15 gün önce aldığım ikili elektrikli göğüs pompasından beklediğim performansı alamadım. Pompayı ikili kullanmak neredeyse mümkün değil. Göğüs yastığının altından dışarıya süt sızıyor ve boşa gidiyor. Akmaması için öne eğilerek kağıt havlu ile bastırarak tutmak gerekiyor. Bu şekilde kullanımı zorlaşıyor. Göğüs yastıkları göğüse hiç iyi oturmuyor. Sağlam tutulmazsa hava kaçırıyor ve süt sağılmıyor. Sağlam tutulduğunda ise kollar çok ağrıyor. Yani süt savmak ciddi yorucu bir işe dönüşüyor. Bu makine tam bir hayal kırıklığı oldu.

Nilgün Nilgün 3.156 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nilgün05 Ekim 2018

    Ben bu ürünle ilgili ücret iadesi talep ediyorum. Makine işlevini yerine getirmiyor. Hayatı kolaylaştırmak için aldığım bu ürün bana fazladan yük yarattı. Üstelik hem manuelini hem de ikili elektrikli sini aldım. İkisi de işe yaramadı. Fiyatı da az değil üstelik. Hiçbir şekilde parasını hak etmiyor! İnsanların annelik duyguları üzerinden ürün pazarlanıyor bence. Bebeğimi daha iyi beslemek umuduyla aldığım bir üründen sonra sütümün azalması da çabası.

  • Nilgün02 Ekim 2018

    Firmadan beni arayan olmadı. Bunun üzerine aradım ve iade talebimi dile getirdim. İadenin mümkün olmadığı söylendi. Burada yazan şikayetleri ve annelerin ne kadar mağdur olduğunu okuduktan sonra ürünün gerçekten sorunlu olduğunu iyice anladım. Bu fiyata satılan bir üründen iyi bir performans beklerdim. Paramız tamamen çöpe gitmiş oldu. İade talepleri dikkate alınmalı.

  • Lansinoh Temsilcisi27 Eylül 2018

    Merhaba Nilgün Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları