24 Ekim
#12843800

Lansinoh Göğüs Pompası Kalitesizliği

Lansinoh marka göğüs pompası aldım Joker internet sitesinden alalı bir ay olmadı henüz geçen gün bir kere kullandım göğüslerimi kanatacak kadar yara yaptı ikinci kez kullanmaya cesaret edemiyorum.


Satış mağazası Joker olduğu için orayla iletişime geçtim kullandığınız için bir şey yapamayız denildi. Kullanmak için aldığım bir ürünü kullanmadan problem olup olmadığını nerede bileceğim bu birincisi. Ayrıca ürün ayıplı bir ürün plastiği sert olduğu için göğüs ucunu kanatıp yara yapıyor.


Burada müşteri olarak haksız olduğum tek bir konu yok. Joker'den ürününün arkasında durmadığı için müşteri memnuniyeti konusunda memnun kalmadım.

Semra Semra 1.667 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Semra30 Ekim

    Telefon um sürekli açık yalnız arama kaydını tekrar kontrol ettiğim halde aramanızı göremedim

  • Lansinoh Temsilcisi25 Ekim

    Merhaba Semra Hanım, İletişim numaranızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17:30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Tşk.

  • Lansinoh Temsilcisi24 Ekim

    Merhaba Semra Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları