03 Ocak 2018
#9976749

Lansinoh Göğüs Pompası Göğsümdeki Deriyi Kaldırdı, Üstelik Areola Bölgesi!

Lansinoh tekli elektrikli göğüs pompası benim için hüsran oldu. Moralimi bozdu, ağlama noktasına geldim. Daha ilk kullanımda areola bölgemdeki deri soyuldu, sadece 15 dakika sağma yaptım üstelik. Meme ucu olsa anlarım da areola bölgesi gerçekten düşündürücü. Duyan herkes şaşırdı ama ben burada bu konuda 2 şikayet gördüm bile: (demek ki silikon göğüs yastığı hiçbir işe yaramıyor. Firmayı aradığımda telefona yanıt veren kadının isteksiz konuşması tuz biber oldu. Daha büyük silikon yastık varmış diyorum hayır başlığı tamamen değiştirmeniz lazım diyor. Bir de 25 TL verecekmişiz. Silikon başlık olmadan bir deneyin diyor, silikonla mahvetti silikon olmadan ne hale gelir acaba. Paketi açmadan iade etseydim keşke çok pişmanım.

İlkay İlkay 2.835 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlkay'ın Teşekkür Mesajı15 Ocak 2018

    LansinohTürkiye durum karşısında çok anlayışlı davrandı. Ve ürün iadesini kabul etti. Teşekkürler. Şimdi sorunu Ebebek ile halletmek kaldı.

  • Lansinoh Temsilcisi05 Ocak 2018

    Merhaba, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları