22 Aralık 2018
#11339237

Lansinoh Göğüs Pompası Çekiş Gücü Azaldı!

Lansinoh 2’si 1 arada elektrikli göğüs pompasının çekiş gücü azaldı. 3,5 aylık bebeğim sadece sağdığım sütü içiyor yani pompa benim için çok önemli. Makinem çekmediği için son iki haftadır sürekli mastit oluyorum. Önceden 15 dakikada sağdığım süt için şimdi 45-50 dakika uğraşıyorum. Ürünün değişmesini istiyorum.

Elif Elif 1.386 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif28 Aralık 2018

    Şikayetimi takiben ilk iş gününde firma iletişime geçti. Mail yoluyla haberleştik. Şikayetin kaynaklanması muhtemel olan parçanın yedekleri de bulunan beyaz valfden kaynaklanabileceğini söylediler ve sonuç ile ilgili geri dönüş istediler. Gerçekten de emiş gücü büyük oranda düzeldi ancak hala ilk günkü gibi değildi. Üst kapakta da bir gevşeklik vardı. Üst kapak ve mor valfleri de değiştirmek istedim. Ücret karşılığında göndereceklerini öğrendim. Herhangi bir kullanıcı hatam olmadığını garantisinin de devam ettiğini neden ücret ödemem gerektiğini sordum, cevap alamadım. Anladığım kadarıyla bu parçalar 2-3 ayda bir değiştirmeniz gereken parçalar. Diğer firmalardaki durumu bilmiyorum ama bu durumda 2-3 ayda bir valfler + kapak +kargo en az 100 TL ödenmesi demek. Satın alacaklar bu durumu göz önünde bulundurabilir. Onun dışında üründen ve firmanın hızından memnunum.

  • Lansinoh Temsilcisi25 Aralık 2018

    Merhaba Elif Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları