Lansinoh Göğüs Pompası Çalışmıyor, 0 Müşteri Memnuniyeti

Gönül Gönül29 Haziran 13:47

Aldığım elektrikli göğüs pompası çalışmıyor bu sebeple ulaşmaya çalıştığım Lansinoh firması ise ne telefonlara cevap veriyor ne de 1 ay önce aşağıda bulanan göndermiş olduğum mailime cevap veriyor. Müşteri memnuniyeti asla umurlarında değil. Kendilerinden dönüş alamadığım için gidip ucuz bir cihaz aldım ondan bile memnun kaldım. ilgisizsin Lansinoh!

"Merhaba, Ben birkaç ay önce Amazon’dan Lansinoh Elektrikli göğüs pompası satın aldım ve bebeğim 1 ay önce dünyaya geldi cihazınızı yeni deneyimledim fakat elimle sıktığımda iki göğsümden toplam 180 ml süt gelmesine rağmen cihazınızı kullandığımda 1 damla bile gelmiyor. Defalarca denedim kullanan arkadaşlarımın desteği ile de denedim, internetten videolarını da izledim fakat hiçbir türlü sonuç alamadım. 

Cihazınız sanıyorum arızalı, daha doğrusu motor gücü çok düşük bu sebeple yeterince çekemiyor. Cihazı çalıştırdığımda tüm aksamlar çalışıyor görünüyor alttaki beyaz tıpa olan valf öpücük şekli de alıyor yani bu cihazın çalıştığını gösteriyor fakat motorunun çekim gücünde bir sorun var. 

Bu sorunun tarafınızdan ivedi çözülmesini rica ediyorum çünkü bebeğimi 1 aydır cihazınızdan verim alamamamdan sebep mama ile beslemek zorunda kalıyorum göğsümü kabul etmiyor çünkü, göğsümü elimle sıkmaktan da çok yoruldum kaldı ki o zaman bu cihazı ben neden aldım. 

Şimdi yeni bir cihaz alacağım bu sebeple bu cihazın iadesini istiyorum. Konu ile ilgili ivedi geri dönüşlerinizi bekliyorum. Bu arada 0216 527 09 05/06/08 no’lu telefonlarınız da 1 haftadır aramama rağmen maalesef ulaşamıyorum lütfen bana acil geri dönüş yapınız. "

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 30 Haziran 13:37

Tarafınıza dönüş yapılmış olup ürün incelemesi yapılacaktır. Yaşadığınız mağduriyetten dolayı tekrar özür diler, iyi günler dileriz.

profile-icon Gönül 30 Haziran 12:20

Sizden konu ile ilgili dönüş bekliyorum, döniç olmadığı takdirde 2. Bir şikayet yayınlayacağım. Teşekkürler,

Lansinoh Logo Lansinoh 30 Haziran 08:50

Gönül hanım merhaba, Öncellikle yaşadığınız problem nedeniyle çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İlgili birime iletişim bilgileriniz iletildi. En kısa sürede size yardımcı olabilmek için dönüş sağlanacaktır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler