21 Mayıs
#12002965

Lansinoh Elektrikli Tekli Göğüs Pompası Kullanışsız!

Doğumdan önce Markafarma.com sitesinden almış olduğum (mağazayla ilgili hiçbir problem yok) Lansinoh elektrikli tekli göğüs pompasından hiç memnun kalmadım. Bebeğim emmek istemedi ve sağarak verdik ama ne çekiş gücü iyi ne de düzgün durabiliyor.


Elimle sıkıştırıp sürekli uygun pozisyonda tutmak zorunda kalıyorum iki büklüm. Süt bitti diyorum kapatıyorum elimle sıkıyorum süt geliyor ne biçim pompa anlamadım. Silikon kısımları yamuldu sütümü gittikçe azaltıyor. Hissetmiyorum bile çekip çekmediğini. Neden o fiyata aldık keşke manuel alsaydım diye pişmanım şimdi geriye döndüremiyorum maalesef zamanı. Süt falan kalmadı.

Gizem Gizem 2.408 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lansinoh Temsilcisi23 Mayıs

    Merhaba, İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. İyi Günler Dileriz.

  • Lansinoh Temsilcisi22 Mayıs

    Merhaba Gizem Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları