Lansinoh Elektrikli Tekli Göğüs Pompası Kullanışsız!

Gizem Gizem21 Mayıs 2019 01:51

Doğumdan önce Markafarma.com sitesinden almış olduğum (mağazayla ilgili hiçbir problem yok) Lansinoh elektrikli tekli göğüs pompasından hiç memnun kalmadım. Bebeğim emmek istemedi ve sağarak verdik ama ne çekiş gücü iyi ne de düzgün durabiliyor.

Elimle sıkıştırıp sürekli uygun pozisyonda tutmak zorunda kalıyorum iki büklüm. Süt bitti diyorum kapatıyorum elimle sıkıyorum süt geliyor ne biçim pompa anlamadım. Silikon kısımları yamuldu sütümü gittikçe azaltıyor. Hissetmiyorum bile çekip çekmediğini. Neden o fiyata aldık keşke manuel alsaydım diye pişmanım şimdi geriye döndüremiyorum maalesef zamanı. Süt falan kalmadı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 23 Mayıs 2019 13:47

Merhaba, İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. İyi Günler Dileriz.

Lansinoh Logo Lansinoh 22 Mayıs 2019 11:50

Merhaba Gizem Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler