Lansinoh Elektrikli Süt Sağma Makinesi

Sevda Sevda29 Aralık 2019 20:24

Lansinoh marka elektrikli süt sağma makinesini 9 Aralık 2019 tarihinde aldım. Aldığımdan bugüne sadece 4 kez kullanabildim. Performansı oldukça düşük. Manuel sağma makinesinden bile daha fazla sağım yapılıyor. Manuel ve başka marka pompaları denedim sağım gücü lansinohunkinden çok daha iyi. 20 gün içinde iade veya değişim için getirdiğim ürünü çalışıyor diye garantiye göndermemekte ısrarcı oldu mağaza görevlileri. Plastik göğüs getirip sağma yaptığını söylemeye çalışıyorlar ben elimle bile daha fazla sağım yapabiliyorum aldığım ürünü kullanamayacağım da ben neden o kadar para verdim. Sonuçta deneyerek aldığımız ürün değil bunlar. Memnun kalmadığımız bir ürün oldu. Kavrama ve vakumla işlemini yapabiliyor ama sağım yapamıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lansinoh Logo Lansinoh 10 Ocak 10:16

Merhaba Sevda Hanım; İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

Lansinoh Logo Lansinoh 02 Ocak 14:00

Merhaba Sevda Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler