27 Temmuz
#12336428

Lansinoh Elektrikli Süt Sağma Makinem Artık Sütü Sağmıyor

Kardeşim için aldığımız Lansinoh marka elektrikli süt sağma pompasını kardeşim tam 4 ay kullandı ve çok memnun kaldı. Şimdi ise ben kullanmak için kardeşimden ödünç aldım ve ilk 1- 2 dakika süt geliyor ve daha sonra makine kendi kendine ses çıkartıyor fakat hiçbir şekilde sütü sağmıyor. Aslında çalışmasında sıkıntı yok gibi çıkarmış olduğu ses vakumluyor gibi ama gel gelelim süt gelmiyor. Asıl sorun bebeğim 3 aylık ve şimdiye kadar sadece anne sütü aldı. Ben sadece sütümü stoklamak istedim, hayallerim yıkıldı Türkiye pazarının en iyi ve en güvenilir markası olan Lansinoh ile bu sorunu yaşamak çok üzücü. Konu ile ilgili acil dönüş yapılmasını rica ederim.

Gülşen Gülşen 3.054 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülşen'in Teşekkür Mesajı30 Temmuz

    Yapmış olduğum şikayetim ile ilgili en kısa zamanda dönüş sağlanmıştır. Verdiğim bilgiler üzerine arıza ile bilgilendirildim teşekkür ederim. İnşallah sorunumu çözebilirim

  • Lansinoh Temsilcisi30 Temmuz

    Merhaba Gülşen Hanım, İletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşım sağlayamadık.Email adresinize ilgili bilgiler gönderilmiştir.Dilerseniz bize haftaiçi 08.30-17.30 saatleri arasında 0216 527 0905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz. Sevgiler.

  • Lansinoh Temsilcisi29 Temmuz

    Merhaba Gülşen Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları