sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Lansinoh Elektrikli Pompa İlk Günden Beri Verimsiz

Burcu Burcu28 Mayıs 2019 17:59

Ayın 24'ünde İzmir Gaziemir Şirin Bebe' den kompakt elektrikli süt sağma makinesi aldım. Aldığım gün yaklaşık 45 dakika iki göğüsümden birden toplam 15cl süt sağdı. Ertesi gün yine aynı. Bende mi sorun var dedim arkadaşımdan edindiğim manuel bir pompa ile bile 15 dakika 90 Cl süt sağabildim. Kullanışsızlığın makineye dönüşmüş hali bir ürün. Görünüşte ses var yapıyor gibi, fakat sonuç yok. Aldığım yere gittiğimde standart yaklaşımlar. Oradayken ilgili görünüyorlar müdürlükler arayalım iki güne hallederiz mağduriyetinizi görüyoruz diyenler bugün arandığında standart teknik servis süresinden bahsediyor. Ay başında ise başlayacağım bu sorununu kim çözecek. Ürün iadesi istiyorum. Bir daha mı bu marka, asla.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Burcu 01 Haziran 2019 13:40

Ürün servisten geldi. Servis notunda vakum ve motor çalışıyor bir sorun yok yazılmış. Tekrar tekrar deniyorum. Çözüm yok ilk birkaç saniye çekim oluyor sonrasında süt falan geldiği yok. Manuel yapıyorum geliyor. Bu nasıl bir mağduriyet. Resmen bir çöpe onca para vermişiz. Bu mu satış stratejiniz.

profile-icon Burcu 29 Mayıs 2019 09:18

Çözüm için istenen şey ürünü servise göndermem gerektiği. Standart cümle hijyenik ürünler değişim ve iade olmuyor. Ben ürünü aldıktan iki gün sonra zaten aldığım yere götürüp oradada denedikten sonra servise yolladılar. Ay başında ise başlayacağım için aldığım ürün iki günde dervişlik ve ben kaç gün bu sureci bekleyeceğim. Durumum yok belki idare ürün alamiyacagim. Cocugums sütü kim verecek. Bu nasıl paramız ile rezil olma hali.

Lansinoh Logo Lansinoh 29 Mayıs 2019 08:46

Merhaba Burcu Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 18 Eylül 2019 12:13  

    Çözüm bulabildiniz mi aynı sorunu ben de yaşıyorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler