Lansinoh Elektrikli Pompa Çalışmıyor!

Dilek Dilek23 Temmuz 2015 14:46

Bir ay önce aldığımız elektrikli pompa verimli çalışmıyor. İlk günlerde çalıştı, sonra pompanın tekinin vakumu çalışmamaya başladı. İçindeki küçük beyaz başlığı değiştirdik yine de verim alamadık. Şu anda ikisi de çalışmıyor. Tavsiye üzerine aldığımız ürünün bu durumda olması çok üzücü bizi oldukça mağdur etti. En kısa zamanda çözüm bekliyorum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Dilek 25 Temmuz 2015 16:15

Bir ay önce aldığımız elektrikli pompa çalışmıyor. İlk günlerde çalıştı birkaç gün sonra pompanın tekinin vakumu çekmemeye başladı. İçindeki küçük beyaz başlığı değiştirdik yine de çalışmıyor. Son günlerde iki pompa da çalışmamaya başladı hiçbir şekilde verim alamıyoruz. Tavsiye üzerine aldığımız ürünün bu şekilde olması çok üzücü. Bebeğim çok küçük olduğu için mağdur durumda kaldık. Bu şekli ile hiç kimseye tavsiye etmiyoruz en kısa zamanda çözüm bekliyoruz! !

Lansinoh Logo Lansinoh 24 Temmuz 2015 15:16

Merhaba Dilek Hanım, yaşadığınız durumdan dolayı özür dileriz. Göğüs pompalarının vakum performansını etkileyen farklı sebepler olabilmektedir. Size en kısa zamanda dönülecek ve probleminizin giderilmesi sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler