11 Mayıs 2015
#3234425

Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası Çekim Gücü!

26.03.2015 tarihinde bebeğimiz dünyaya geldi emmediği için Lansinoh çiftli göğüs pompası satın aldım. Eşimin sütü de gün geçtikçe azalmaya başladı.


İlk kullanımlarda çekim gücü iyi olmasına Olmasına rağmen zaman içerisinde minimum seviyesinden daha az çekmektedir.


Eşim manuel sıktığında süt fazlası ile geliyor ama makina ile hiç gelmiyor diyebilirim. Eşim bana söylediğinde tekli denedim çiftli ye göre verimi biraz arttı ama yinede ilk aldığım gibi değil. Satın alalı 2 ay bile olmadan makinanın bu denli sıkıntı yaratması eşimi mağdur etti. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Mehmet Mehmet 1.065 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı24 Aralık 2017

    Çok ilgili bir firma teşekkürler.

  • Mehmet16 Mayıs 2015

    Merhaba, öncelikle problemle ilk karşılaştığım da verdiğim paraya üzülmüştüm. Ama Lansınoh fırmasının ivedi olarak geri dönüşü ve problem çözmede hatanın kaynağını araştırmaksızın çözüm odaklı olması beni oldukça memnun etti. İletişime geçtiğim bayan ile doru bilgimiz yanlışları düzelttiğimizde problemin firmadan veya ürününden kaynaklı değil tarafımızdan kaynaklı olduğunu anladım. Lansınoh firmasının ivedilikle yedek parça temin etmesinden de ayrıca memnun oldum. Diğer kozmatik ürünlerinden memnun olduğum gibi sut sağma pompasından da ilk günkü gibi memnunum teşekkür ederim. Kolay gelsin...

  • Lansinoh Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Merhabalar, konuyla ilgili size geri dönüş yaparak probleminizi çözmeye çalışacağız.

Ziyaretçi Yorumları