25 Şubat
#11637627

Lansinoh Ebebek Ürün Çalışmıyor!

Lansinoh'un tekli elektrikli göğüs pompasını İzmit Kocaeli 41 Burda AVM deki Ebebek mağazanızdan satın aldım. Fakat ürün sağımda başarısız olunca, Ebebek personeli ile sağım denemesi yapıp, onların da onayı ile servise gönderildi cihazımız. İncelenmiş hiçbir işlem yapılmadan ürün sıfırıyla aynı vakum gücünde diye geri gönderildi, tekrar Ebebek personeli eşliğinde sağım gerçekleştirdik ve gene sağmadığını gördüğümüzde tekrar servise gönderdik. Para iadesi talep ettik fakat bu da karşılıksız kaldı. Ürün hiç vadettiği gibi otomatik sağım yapmamaktadır, mağdur olduk, firma tarafından kandırıldık, ürün kendi vazifesini yerine getirememektedir, ayıplı bir üründür. Ebebek müşterilerinin mağduriyetinin yanında durmamaktadır, ürünün iadesini talep edeceği yerde, sessiz kalarak müşterilerinin kandırılmasına göz yummaktadır.

Mustafa Mustafa 1.429 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa28 Mart

    Tüketici Hakem Heyetine verdik dilekçemizi. Mahkeme açacağız sizlere. Buradan gösteriş yapmak için cevap vereceğinize, mağduriyetimizi gideriniz lütfen. Samimiyetsiz mesajlarınız ile markanıza daha fazla zarar vermektesiniz.

  • Lansinoh Temsilcisi26 Şubat

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız. İyi Günler Dilerim.

Ziyaretçi Yorumları