sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Lansinoh Çözüm Bekliyorum

Bilge Bilge24 Mart 2017 21:20

Lansinoh 2'si 1 arada elektrik göğüs pompasını 3 ay önce aldım ve şu an ikisinden de tıs tıs ses geliyor ve çekmiyor sütü ,eskisi gibi güçlü değil ve benim bebeğim hiçbir şekilde emmiyor sağıp veriyorum ve biri tamamen çekmiyor sütü ,acil bir çözüm istiyorum ve hafta sonu olması sebebiyle mağdur edilmek istemiyorum.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1.0/5

Cevaplar

profile-icon Bilge 30 Nisan 2017 20:38

Hala bir geri dönüş olmadı ve sütüm 4 biberondan 1 biberona düştü

profile-icon Bilge 30 Nisan 2017 20:38

Hala bir geri dönüş olmadı ve sütüm 4 biberondan 1 biberona düştü

profile-icon Bilge 05 Nisan 2017 10:50

Yedek parçaları denendi ancak hala eskisi gibi vakumlu çekmiyor ben mememi çekiştirerek sağıyorum Lansinoh motorda sorun varsa makineyi istiyoruz ancak bu süreçte müşteriye makinesi ne tedariği yapmıyoruz geri bildiriminde bulundu! Benim bebeğim hiç emmiyor ve ben ikili pompa ile sağıyorum makineyi gönderemem manuel ile sağabilsem zaten bu kadar parayla bu aleti almazdım şu an hem sütüm azaldı hem de çekiştirerek sağdığım için memede deformasyon yaşıyorum psikolojim bozuldu makineyi alalı 4 ay bile olmadı mağdur edilmeden sorunumun giderilmesini talep ediyorum talebimin karşılanmaması durumunda hem maddi hem de manevi yasal yolları deneyeceğim.

Lansinoh Logo Lansinoh 27 Mart 2017 17:42

Merhaba Bilge Hanım, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizi ayrıntılı dinlemek ve çözüm bulmak adına size en kısa sürede ulaşacağız İyi günler dilerim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler